picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon urody kraków, kogo polecicie ?

salon urody kraków, kogo polecicie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak wiele, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Jacuś

Posty: 8

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezmiernie dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Black_Riot

Posty: 9

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Kleryczek

Posty: 13

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Bączeak

Posty: 20

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

Fanatyk

Posty: 5

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

Lupusx

Posty: 15

 
Nie ma porównania, jeżeli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

zeroo13

Posty: 11

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście znakomitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która faktycznie była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

namok

Posty: 5

 
Ze 100 złotych trzeba się liczyć, niemniej jednak to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w doświadczonym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Anonim.KuBa

Posty: 15

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Głównie jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

roudee

Posty: 18