picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony www tanio warszawa, kogo polecicie ?

strony www tanio warszawa, kogo polecicie ?

Witam. Poszukuję firmy, która wykonuje strony www tanio w Warszawie. Jak coś znacie, wiecie i orientujecie się, dajcie znać.

Joe

Posty: 4

 
Dla mnie istotna jest nie tylko kwestia samej grafiki, ale użyteczności. Myślę, iż moją stronę będzie odwiedzało faktycznie mnóstwo klientów :) Chciałbym mieć pewność, iż skorzystam z porządnej oferty tanich stron www.

opinmet5

Posty: 10

 
Poszukiwałem propozycji stron internetowych tanio i już kilka ofert mam. Chyba jednak zdecyduję się na firmę, która umożliwi mi od razu hosting i wsparcie techniczne. Mam jedną taką na oku, gdzie proponują także copywriting, a to dla mnie dość znacząca kwestia, żeby mieć profesjonalne treści na stronie.

jarusiek

Posty: 8

 
Dla mnie musi być to najpewniejsza inwestycja, bo ze stroną wiąże przyszłe zyski firmy. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą lepszą ofertę tanich stron www. Co o tym myślicie?

czes212

Posty: 17

 
Strona www to owszem konieczność, lecz nie mam zamiaru sięgnąć z tanich stron www, a później okaże się, że to stronka zupełnie niezabezpieczona, wolno działająca itd. :(

babyNON

Posty: 7

 
To skorzystaj z wiodącej firmy projektowej. Tak rzeczywiście to nie chodzi o to, czy to będzie propozycja stron internetowych tanio czy drogo. Musisz trafić na specjalistów, fachowców z prawdziwego zdarzenia :)

ZjadaczGłów

Posty: 16

 
Poczytaj dokładnie oferty. Im więcej piszą na stronie o sobie, tym lepiej poznasz ofertę. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej korzystać z usług tanie strony www, ale w tych większych firmach, która działają na rynku od lat.

TomekK

Posty: 9

 
Najlepiej firma i to duża prężnie działająca od lat. Taka zapewni ci tanie strony www, a poza tym dodatkową opiekę, wsparcie techniczne. Nie mając doświadczenia w tej dziedzinie, sama stronka to za mało.

Morchepl

Posty: 6

 
https://strony365.pl to link do sprawdzonego usługodawcy. Robią bardzo ciekawe projekty stron www tanio w Warszawie. W abonamencie masz stronę, domenę, system cms, hosting wirtualny. Polecam z własnego doświadczenia.

Marioleczka

Posty: 8

 
Dla mnie ważna jest nie tylko kwestia samej grafiki, ale użyteczności. Myślę, że moją stronę będzie odwiedzało naprawdę sporo klientów :) Chciałbym mieć pewność, że skorzystam z dobrej oferty tanich stron www.

olimpp9

Posty: 10