picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Co myślicie o dj na weselu?

Co myślicie o dj na weselu?

Cześć, znacie dj, który grywa również na weselach? Jeżeli tak to proszę was abyście podali mi na niego namiary.

Penio

Posty: 13

 
Witam serdecznie, niezwykle chciałabym ci pomóc odnośnie dj bowiem moja koleżanka miała niezwykle dobrego na swoim ślubie ale nie pamiętam jak się nazywał i nie mam do niego namiarów. Myślę, że dj na weselu to niezwykle dobra sprawa.

Będziesz zadowolona, pozdrawiam.

tombruce

Posty: 26

 
Mój brat poszukuje dj na wesele, chcę aby jego przyszła żoną był pod wielkim wrażeniem, chce ją zaskoczyć. Mam mu pomóc w tej niespodziance dlatego bardzo was proszę abyście mi pomogli. Nie chcę zawieść mojego brata w tak znaczącym dla niego dniu. Liczę na was bardzo i czkam na odpowiedzi z niecierpliwością.

Pozdrawiam i dziękuje serdecznie już aktualnie.

Grudziii2

Posty: 16

 
Moja kuzynka, chce abym pomogła jej odnaleźć dj na jej wesele, jednak ja żadnego nie znam. Możecie mi kogoś polecić, najlepiej jakiegoś profesjonalistę bowiem nie chcę jej zawieść.

Będę bardzo wam wdzięczna za pomoc, serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

E-GOista

Posty: 23

 
Jeżeli chcecie mieć najcudowniejsze wesele to koniecznie skorzystacie z usług dj http://www.twojprezenter.pl, jest on najlepszy, moi znajomi mieli go u siebie na weselu i wszystko się udało, każdy był z niego zaspokojony. Impreza z każdą minutą się rozkręcała, każdy był pod wrażeniem. Jeżeli z niego skorzystacie to macie gwarancję udanej imprezy, pozdrawiam.

LKC00

Posty: 20

 
Witam serdecznie, bardzo chciałabym ci pomóc odnośnie dj gdyż moja koleżanka miała bardzo dobrego na swoim ślubie lecz nie pamiętam jak się nazywał i nie mam do niego namiarów. Myślę, że dj na weselu to bardzo dobra sprawa.

Będziesz zadowolona, pozdrawiam.

IwonkaMeee

Posty: 19

 
Poszukuje dj na ślub mojego syna lecz nie jestem w tych sprawach za bardzo obeznana i potrzebuję waszej podpowiedzi.

Będę wdzięczna jeśli doradzicie mi kogoś kto się będzie nadawał. Nie chcę zawieść syna i gości dlatego będę wdzięczna jeśli podacie mi namiary na profesjonalną osobę. Pozdrawiam i dziękuję, oczekuje informacji z niecierpliwością.

PucH2

Posty: 18

 
Witam wszystkich serdecznie, dużo ludzi szuka dobrego dj na weselę ale jest to niezmiernie ciężkie bowiem takich ludzi jest niezmiernie mało. Jednakże jeżeli wejdziecie na stronę http://www.twojprezenter.pl znajdziecie poprawnego dj.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, serdecznie pozdrawiam.

Jasiaczek

Posty: 25

 
Z tego co wiem to na weselu mojej siostry będzie grał niezmiernie dobry dj, który weseli się samymi pozytywnymi wypowiedziami. Moja siostra odnalazła go na stronie http://www.twojprezenter.pl, możecie nam coś o nim powiedzieć jeśli go znacie? Będziemy niezmiernie wdzięczne, ponieważ jeszcze nie byłyśmy na weselu, na którym grał dj i mamy pewne obawy. Z góry dziękujemy i gorąco pozdrawiamy.

RafBe

Posty: 22