picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tania fontanna czekoladowa kraków

Tania fontanna czekoladowa kraków

Cześć. Czy będę w stanie zamówić fontannę czekoladową w Krakowie w satysfakcjonująco niskiej cenie?

lary0071

Posty: 18

 
Nie wydaje mi się, aby fotobudka w Kielcach była wydatkiem, który przerósłby Wasze możliwości finansowe. Warto zauważyć, że na ogół wynajmowana jest na uroczystości, które i tak sporo kosztują, więc istnieje szansa, że wcale nie odczujemy kosztów związanych z fotobudką, która wydaje się znakomitą atrakcją.

frezzzer

Posty: 20

 
Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że fotobudka powinna pojawić się na weselu przez kilkadziesiąt minut, może przez godzinę czy półtorej w zależności od ilości gości. Dłużej nie ma sensu – niektórzy potrafią robić sobie zdjęcia w nieskończoność, a powinni już skupić się na zabawie.

demesto

Posty: 17

 
Osobiście mam pozytywne doświadczenia z fotobudką, bo na weselu mojej koleżanki wszyscy bawili się średnio przez kiepski zespół. Dopiero, gdy pojawiła się fotobudka około godziny 21 wszystko się rozkręciło, a ludzie mimo słabej muzyki zaczęli się świetnie bawić.

To jednocześnie fajny sposób na integrację :)

AAA333

Posty: 15

 
Osobiście polecam pomyśleć o tym, aby urozmaicić swoje wesele dzięki fontannie czekoladowej w Krakowie. Sama zdecydowałam się z mężem takie rozwiązanie i nie żałujemy żadnej wydanej złotówki. Nasze koszty były wysokie (1000 zł), ale nie sugerujcie się nimi, bo wesele było na 300 osób.

szulmar

Posty: 23

 
W momencie, gdy chciałem wynająć fotobudkę w Krakowie znajomy od razu podsunął mi namiar na http://www.czekomania.pl. Sprawdziłem ich ofertę, przeczytałem kilka opinii i zadzwoniłem, aby zarezerwować termin.

Całe szczęście, że zrobiłem to odpowiednio wcześnie :)

cinto

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 złotych.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, bo właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, która przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

Thaniell

Posty: 30