picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

Zaciekawiły mnie ostatnio anonse towarzyskie i zastanawiam się czy faktycznie bezproblemowo można poznać tam miłą panią? Na pewno są tutaj osoby, jakie mają w tym doświadczenie i prosiłbym je o jakieś informacje w tym temacie.

gregBard

Posty: 4

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, zatem korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, jakie są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze fotografie. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Fajae

Posty: 19

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezmiernie zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Kitas

Posty: 3

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Grabow12

Posty: 3

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, zatem poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma olbrzymie wymagania, ale nie ma kłopotów ze odnalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

090913123

Posty: 3