picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Cześć! Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić jaka jest różnica między bilardem, a snookerem? I drugie pytanie, w sumie ważniejsze, gdzie w WWA można sobie w dobrych warunkach pograć? Póki co pykam sobie amatorsko ze znajomymi w takiej dość obskurnej knajpie koło PEKINu.

barca77

Posty: 11

 
W bilard to faktycznie można się wkręcić. Fajna gra bo wymaga umiejętności technicznych, ale też myślenia, strategii, planowania, coś jak w szachach.

E-GOista

Posty: 8

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

olbrzym88

Posty: 5

 
W Warszawie to na pewno można jakiś dobry klub znaleźć, ale gorzej wygląda sytuacja w innych miastach w Polsce, zwłaszcza w tych mniejszych...

enzoteq

Posty: 20

 
W centrum trochę takich eleganckich klubów z bilardem powstało w ostatnich latach. Jest z czego wybierać i z tego co ja się orientuję to cenowo raczej wszędzie jest podobnie. Nie liczę podrzędnych barów, z jakimś leciwym stołem, bo tam to na pewno dużo taniej.

Yuri20

Posty: 18

 
Szkolenie z gry w bilard pod okiem prawdziwych mistrzów odbyłem w klubie House of Pool (houseofpool.pl). Miejsce założone przez mistrzów Polski i Europy, czyli Wojciecha Trajdosa i Marka Derka, więc stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Polecam.

Morchepl

Posty: 26

 
Mam stół w domu i to nie byle jaki bo Dynamic. Trochę na niego zbierałem, ale warto było wydać więcej na to cacuszko. Do tego zrobiłem sobie oświetlenie klasyczną wiszącą lampką, jest klimacik. Wszystko zaaranżowałem w piwnicy. Mam takie męskie miejsce w domu, tylko dla siebie. Polecam każdemu facetowi.

CzarnyBlant

Posty: 8

 
Kumpel mi opowiadał o dobrym klubie bilardowym gdzieś na Służewcu, ale szczegółów nie pamiętam. Mamy się tam wybrać w przyszły weekend to napiszę jak było itp.

Agulinek

Posty: 19

 
Ja to planuję sobie kupić własny stół do bilarda i już parę modeli mam na oku. Nie są to tanie rzeczy, jeśli chce się coś naprawdę solidnego i efektownego kupić, ale fajna sprawa mieć coś takiego w domu.

Kidi

Posty: 16

 
Z chęcią bym sam trochę podreperował swój warsztat gry. Jakoś sobie radzę, z kumplami zazwyczaj wygrywam, ale nie są to jakieś wyżyny.

Jojojo4

Posty: 8