picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Organizacja konferencji, dobra firma

Organizacja konferencji, dobra firma

Cześć!

Zaufałem pracownikom, że imprezy firmowe to jest to, czego potrzebują. Dziś muszę im zorganizować takie wydarzenie, natomiast nie mam doświadczenia.

Co powinienem wiedzieć?

Hunka

Posty: 21

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie ogromnym marzeniem, jakie udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, albowiem dzięki niemu uniknęłam sporo błędów, jakie popełniają początkujący.

Grudziii2

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno poszukiwałem firmy, która zaplanuje moje starania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

Pendrzec

Posty: 15

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, ale wówczas odnalazłem http://www.artagencja.pl, jaka za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

PaweL

Posty: 23

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, bowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

noman1

Posty: 21

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, ponieważ zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania bieżących zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, ponieważ nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Rodon22

Posty: 16