picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Pokaz w wodzie mam talent - POMOCY!!

Pokaz w wodzie mam talent - POMOCY!!

Szukam jakiejś agencji, która zajmuje się na Śląsku organizacją imprez. Dokładnie chodzi mi o imprezę integracyjną dla pracowników.

Jojojo4

Posty: 16

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje świetne show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, bo warto.

ZaNK3R

Posty: 16

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym niezwyklej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Cudownie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

waldek3551

Posty: 17

 
Sam zastanawiałem się nad imprezami plenerowymi i takim właśnie wyborem dla własnej firmy. Wiem jednak, iż takie rzeczy wiele kosztują. I raczej jak na razie nie będzie mnie stać na taką pomyślność. Lecz w przyszłości, albowiem dopiero zaczynam z całą pewnością będę na czymś takim bazował, albowiem naprawdę takie imprezy zbliżają pracowników itd.

jajosz12

Posty: 16

 
Kapitalna sprawa, organizacja imprez na medal. Mam dwie firmy i korzystam z tego rodzaju imprez plenerowych. Z artystką z mam talent nie od obecnie mam do czynienia i będę ją polecał każdemu. To świetna osoba, poza sceną nie ulega wątpliwości też. Polecam i pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 20

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, iż można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak odnalazł takie show. Niezwykle fajnie.

TomekK

Posty: 15

 
Nie miałam styczności z tą agencją eventową ze śląska, lecz jak widać ma same idealne pomysły. Mnie też niezwykle podobał się występ w Mam Talent, wobec tego gdy tylko zdecyduję się już na taką imprezę pracowniczą w plenerze z czegoś takiego na pewno skorzystam. Ciekaw jestem tylko odnośnie ceny, czy nie powali mnie na kolana:) Pozdrawiam.

czesterk56

Posty: 19

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej niezwykle dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

dziubasek

Posty: 21

 
Nigdy jakoś nie przepadałam za tego rodzaju pokazami cyrkowymi, ale w wydaniu tej artystki, która występowała w Mam Talent pokaz zrobił na mnie wrażenie. Podobało mi się, nigdy czegoś takiego na żywo nie widziałam. Po prostu mnie oczarowało.

pawel253

Posty: 14

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i niezwykle jej kibicowałem. Ma fajne sposoby. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

NanoPIK

Posty: 25