picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Atrakcje w Warszawie, kogo polecicie ?

Atrakcje w Warszawie, kogo polecicie ?

Szukam zewnętrznej firmy, która trudni się robieniem imprez dla firm w Warszawie. Jak coś wiecie w temacie, piszcie.

opinmet5

Posty: 10

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednakże nie pasują., wobec tego dobrze jest wybrać agencję, jaka ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była niesłychanie zadowolona, no niemniej jednak jak tu nie być zadowolonym ;)

zoobok56

Posty: 9

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była bardzo zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

frezzzer

Posty: 20

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

derrr005

Posty: 12

 
W ramach wyjazdów integracyjnych w Warszawie polecam tę agencję http://adrenalinaclub.pl. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fachowo. Polecam.

Acclaim

Posty: 13

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, iż to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, lecz popieram je i polecam każdemu, w szczególności nam zapracowanym mróweczkom :)

labuh

Posty: 10

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Ogólnie oferta tej agencji jest naprawdę bardzo atrakcyjna, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

Laleczk23

Posty: 23

 
Takie imprezy 4x4 w Warszawie muszą być faktycznie spoko. Tylko, iż w wypadku naszej firmy raczej nie zanosi się na taki wyjazd integracyjny :(

Fajae

Posty: 14

 
Dużo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i zabawa będzie ok.

Oct714

Posty: 11

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby skorzystać z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednak mieć świadomość, że takie rzeczy są potrzebne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i wymagać.

ełzebiusz09

Posty: 22