picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

producent opakowań

producent opakowań

Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, gdzie będzie można zamawiać opakowania. Zależy mi na dobrej jakości produktach, które będą dostępne w dobrych cenach, tak żeby nie podnosić zbytnio cen produktów, które w tych opakowaniach będą się znajdować. Zależy mi na tekturowych opakowaniach z nadrukami.

labuh

Posty: 1

 
W ofercie firmy Torro jest ciekawa propozycja a mianowicie opcja, w ramach której możesz się zdecydować na specjalne kolorowanki wodne dla małych dzieci. Kolorowanka jest biało czarna a po tym jak zostanie pokryta delikatnie pędzelkiem mokrym zaczną pojawiać się na niej kolory. To coś nietypowego, ale faktycznie taka kolorowanka jest ciekawym pomysłem i przez dzieci jest zazwyczaj pozytywnie odbierana.

Sewerynus

Posty: 16

 
Taka oferta, która się wyróżnia to przede wszystkim opakowania o świetnej estetyce, które będą charakteryzować się bardzo dobrą jakością i będziemy z nich zadowoleni jeśli chodzi o to jak są wykonane. Możliwości jest sporo, firmy tez między sobą mocno konkurują więc warto będzie szukać takiego dostawcy, który zagwarantuje wyróżniające się opakowania. Najlepiej tutaj skontaktować się z jakąś drukarnią, która takie produkty indywidualnie będzie w stanie wykonać.

Klara323

Posty: 2

 
Jeśli chcesz zamawiać opakowania w dużych ilościach, wykonane pod Ciebie typowo to skontaktuj się z firmą Torro (https://torro.pl/pl). Spore doświadczenie na tym polu i oferta dopasowana do potrzeb klientów. Można liczyć na indywidualną ofertę jeśli chodzi o opakowania. Warto zwrócić uwagę między innymi na świetną bazę propozycji jeśli chodzi o opakowania przeźroczyste.

juron

Posty: 18