picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kominki w Krakowie, polecicie sklep ?

Kominki w Krakowie, polecicie sklep ?

Poszukuje firmy od kominków w Krakowie, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Chce kominek wodny wraz z montażem. Nie wiem, jaką obudowę wybrać, dlatego byłoby dobrze gdyby było ich kilka do wyboru.

juron

Posty: 1

 
U mnie sprawdza się wkład kominkowy z płaszczem wodnym z Krakowa, który montowała wyspecjalizowana w tym firma. Bardzo dobrze się na tym znają.

Pendrzec

Posty: 17

 
Oferty z wkładami kominkowymi w Krakowie znajdziecie na stronie http://bezsmogukominki.ovh. Dużo moich znajomych korzystało z ich oferty. Wszyscy są niesłychanie zadowoleni z profesjonalizmu tej firmy, wobec tego należałoby ich wybrać.

strusiek

Posty: 4

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest zaspokojony. Ta firma ma swoją stronę internetową, wobec tego w bezproblemowy sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

Mielnooo

Posty: 28

 
Jeśli ktoś szuka kominka to powinien sprawdzić różne modele wkładów. Do tego dopasować obudowę i znaleźć taką firmę, która jest w stanie to wszystko zamontować. To ma być przecież pełne profesjonalizm.

Rocko

Posty: 3

 
Znałem kiedyś firmę, która zajmowała się kominkami w Krakowie, lecz nie pamiętam, na której byli ulicy. Wiem, że mieli wszystkie rodzaje wkładów, wobec tego dopasowanie czegoś u nich nie było żadnym problemem. Ceny też według mnie mieli niezwykle atrakcyjne.

Bienkus

Posty: 11