picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Dystrybutor perfum, gdzie warto ?

Dystrybutor perfum, gdzie warto ?

Znacie może jakieś dobre tanie miejsce, gdzie można kupić markowe perfumy taniej? Od niedawna w UK więc nie mam jakby rozeznania :)

ssssebek

Posty: 3

 
Sprawdzić firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o wiele więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

Animatedd

Posty: 18

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień ogromnych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

kerad17

Posty: 19

 
Sprawdzić firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o dużo więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

ignacyy

Posty: 9

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień gigantycznych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

Kirrin45

Posty: 20

 
Polowałam na tanie markowe perfumy i mam makeupmania.eu. Jak jesteście w UK to koniecznie odwiedźcie. Zamówić hurtowo w naprawdę okej cenie można przez internet.

bruklin187

Posty: 10

 
Nie szukałabym, gdybym nie znalazła się w UK. A tak to chociaż wiem już na przyszłość, że tutejsze oferty, jak hurtownia perfum to po prostu super oszczędności. Nie miałam pojęcia, że za tak niewielkie kwoty można tu kupić flakonik renomowanych perfum, za które u nas w kraju trzeba zapłacić kosmiczną kwotę.

wakacje200

Posty: 16

 
A jakbym chciała kupić w detalu, to czy też się opłaca? Sporo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

Rimano

Posty: 19

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest sporo promocji. To prawda, że w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to oczywiście nie zapomnę wrzucić na forum.

Agulinek

Posty: 19

 
Nie szukałabym, gdybym nie znalazła się w UK. A tak to chociaż wiem już na przyszłość, że tutejsze oferty, jak hurtownia perfum to po prostu super oszczędności. Nie miałam pojęcia, że za tak niewielkie kwoty można tu nabyć flakonik renomowanych perfum, za które u nas w kraju trzeba zapłacić kosmiczną kwotę.

atek562

Posty: 16