picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sosna green twist, jaki sklep?

sosna green twist, jaki sklep?

Znacie jakiś sklep, który oferuje rośliny ogrodowe w sprzedaży wysyłkowej? Niezbędny mi ktoś, kto ma duży wybór roślin iglastych i liściastych. Chce, co nie, co zamówić do swojego ogrodu, ale nie do końca jeszcze wiem, co to ma być.

hamuś45

Posty: 1

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, niemniej jednak faktycznie propozycja była niezmiernie korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

E-GOista

Posty: 23

 
Znaczny wybór świerk białobok sadzonek odszukacie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-klujacy-Bialobok-C5/6682. Należałoby tam zajrzeć, bowiem mają rzeczywiście niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę. Sporo klientów z niej korzysta i każdy jest niezmiernie usatysfakcjonowany. Można również zamówić inne rośliny.

pawel253

Posty: 4

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się inne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie brzydkie.

NanoPIK

Posty: 25

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, ale naprawdę oferta była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, które stworzyć jej warunki. Jestem usatysfakcjonowany z tego, bowiem w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Zakupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam dzisiaj żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

090913123

Posty: 5

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, jakie są najlepsze, albowiem tak naprawdę zależne jest to od sporo czynników. Znaczące będzie to, jakie mamy ziemię, albowiem im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, wobec tego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Kitas 

Posty: 12

 
Roślin jest rzeczywiście ogromna liczba. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bowiem można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, ale również o różnego rodzaju akcesoria.

znamsienatym

Posty: 4