picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Serwis ploterów drukujących w Poznaniu, znacie coś?

Serwis ploterów drukujących w Poznaniu, znacie coś?

Czy ktoś z was oddawał ploter marki HP do naprawy? Interesują mnie w głównej mierze ceny tego typu usług oraz czas naprawy urządzenia.

ewu1u01

Posty: 12

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w przypadku ich awarii a zakup nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

DevilScream

Posty: 22

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, jakie nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć właściwej wiedzy.

Jasiaaa

Posty: 24

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była bardzo tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę bardzo sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii.

Thaniell

Posty: 30

 
Zanim kupisz nowy ploter, polecam Ci zapoznać się z kosztami napraw ploterów w serwisie: http://serwisploterow.eu. Bardzo prawdopodobne, że naprawa będzie nawet kilka razy tańsza niż koszt zakupu nowego plotera a Ty będziesz mógł zaoszczędzić.

Black_Riot

Posty: 9

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

Radziuniek

Posty: 15

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów ponieważ w przypadku nieodpowiednio przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić mnóstwo szkód w urządzeniu.

proster5

Posty: 16

 
Powiem Ci szczerze, iż jakbyś nie liczył to kupowanie nowego plotera zawsze będzie droższy od jego naprawy. Serwisy ploterów własne usługi świadczą bardzo tanio i moim zdaniem są najlepszą opcją jeśli zależy Ci na przywróceniu plotera do prawidłowego poczynania.

truskaweczka123

Posty: 28