picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ubezpieczenie auta Gdynia, gdzie warto ?

ubezpieczenie auta Gdynia, gdzie warto ?

Czy agencja Tusiewicz od ubezpieczeń jest Wam popularna? Korzystaliście z ich oferty? Mam cel się z nimi skontaktować się nie za niezmiernie wiem czy będzie warto?

czesława34

Posty: 1

 
Dla mnie niezwykle korzystne ubezpieczenie dla firmy z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-dla-firmy/. Mają różne ubezpieczenia, dlatego każdy zainteresowany coś dopasuje.

yetisize

Posty: 24

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, albowiem nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, iż poniektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

Penio

Posty: 13

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

vvv2015

Posty: 12

 
Należałoby przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bo wówczas zorientujemy się, co i jak wygląda? Wymagania mamy niesłychanie inne, bo jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez problemów może coś dla siebie dopasować.

namok

Posty: 2

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co proponują i które potem mamy z tego zyski. Niekiedy dopłaci się sto zł na rok, a ma się o dużo wyższe ubezpieczenie. Należałoby to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Bialy_Wilk

Posty: 4

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

090913123

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Nikuś23

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Antekkk

Posty: 4

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i zatem u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Grabow12

Posty: 2